Stolzen – lider w produkcji frontów meblowych wprowadził na rynek perfekcyjne meble kuchenne. Firma przygotowała specjalnie cztery pokazowe zestawy mebli, które prezentowano na Targach Warsaw Home. Teraz można je kupić!

Te cztery pokazowe zestawy są wyjątkowe, ponieważ wyposażono je we wszystkie najnowsze rozwiązania stosowane obecnie w meblarstwie.

Meble marki Stolzen, takie jak te, przygotowane na potrzeby Targów Warsaw Home, są niepowtarzalne, ekskluzywne,  jedyne w swoim rodzaju. Powstają tylko na specjalne zamówienie, według autorskich projektów, najczęściej dla klientów renomowanych studiów projektowych w krajach Europy Zachodniej, dla aktorów, polityków, sportowców – wyjaśnia Agnieszka Adamek, manager firmy. – Teraz można je zamówić w naszej firmie.

W meblach kuchennych elbląskiej firmy, które wykonywane są w stylu nowoczesnym, angielskim czy skandynawskim, stosuje się fronty drewniane, lakierowane, fornirowane lub akrylowe.

To, co między innymi wyróżnia meble elbląskiej firmy, to ręcznie wykonywane specjalne wkłady i organizery z drewna olejowanego. Te unikalne elementy pozwalają na przechowywanie różnych przedmiotów użytkowanych codziennie w kuchni. Takie znajdziemy właśnie w szufladach i szafkach tych mebli.

Co istotne, ilość i kształt organizerów i drewnianych szuflad wykonujemy na specjalne zamówienie naszych klientów. Oni określają, jak ich meble kuchenne będą wyglądały – dodaje Agnieszka Adamek. – To właśnie wyróżnia nasze produkcje. Nie są standardowe, robione pod jeden, konkretny wzór. Projektujemy i wykonujemy je zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami naszych klientów.

Wyróżnikiem mebli jest perfekcyjne wręcz zagospodarowanie powierzchni. Przykładem jest właśnie „spiżarka” czyli specjalnie przygotowana wysoka szafka w zabudowie, gdzie można umieścić wszystkie niezbędne w kuchni produkty lub sprzęt – tak aby miały swoje miejsce i można je było łatwo schować.

Kolejnym udogodnieniem jest specjalna szuflada na butelki z winem czy rozsuwany system do przechowywania naczyń kuchennych. W ten sposób nie musimy sięgać w głąb szafki. Półka automatycznie wysunie się na zewnątrz.

W meblach kuchennych firmy Stolzen, oprócz zastosowanych najwyższej jakości materiałów, znajdziemy również najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie akcesoriów meblowych np. Servo Drive lub niezawodne kosze PEKA. Szuflady otwierają się płynnie i cicho za sprawą systemu Tandembox Blum.

Kosze i carga w meblach kuchennych Stolzen to niezawodność gwarantowana przez firmę PEKA. Stosowane przez elbląską firmę rozwiązania to np.: kosze „Le Mans” i „Arena Style”, kosze „Magic Corner” oraz wysokie carga.

Dzięki firmie Blum i systemowi Servo Drive, zabudowaną lodówkę można będzie otworzyć poprzez nacisk na drzwi.