Elbląska firma Stolzen – działająca w branży frontów meblowych, cały czas śledzi najnowsze, światowe trendy w tej branży. Wszystko po to, aby swoim klientom zaproponować najlepsze rozwiązania mebli kuchennych.
Miniaturki EMOTION
Specjaliści firmy Stolzen na bieżąco analizują to, co obecnie dzieje się  w stylistyce mebli kuchennych na całym świecie. Główne inspiracje czerpią zaś z rynku włoskiego, najbardziej kreatywnego w tej branży.
Jakie więc  fronty meblowe są teraz „na czasie”?
Bardzo modna jest przede wszystkim prostota mebli kuchennych – mówi Agnieszka Adamek-Zemke z firmy Stolzen. – Fronty meblowe wykonane z  płyty MDF lub forniru, wykończonej matowo, w różnej kolorystyce.
Jak się okazuje, tendencje w meblach kuchennych idą w kierunku jak największego naturalizmu.
Modne i popularne we frontach i meblach kuchennych jest wszystko to, co jest jak najbardziej surowe, naturalne. Drewno, elementy imitujące kamień czy nawet beton, to najnowsze tendencje panujące we frontach meblowych – dodaje Agnieszka Adamek-Zemke.
Przedstawiciele firmy Stolzen odwiedzają również największe na świecie, prestiżowe targi branży meblarskiej w Mediolanie, we Włoszech. Tam podpatrywane są najnowsze tendencje w stylistyce  frontów kuchennych.
Targi w Mediolanie są ważne, ponieważ właśnie tam są wytyczane trendy obowiązujące w branży meblarskiej przez następne dwa lata – wyjaśnia Agnieszka Adamek-Zemke.- Te tendencje są następnie wprowadzane do naszej oferty.