Wystarczy zdjęcie, pomysł w głowie, naszkicowany projekt, wybrany ulubiony kolor swoich wymarzonych mebli. Dokładnie takie meble zrealizuje firma Stolzen dopasowując realizację do wnętrza, gdzie mają się znajdować. Elbląską firmę w tym zakresie może ograniczyć tylko…wyobraźnia klienta.

 

Nasze wymarzone meble do kuchni czy salonu mamy niejako „w głowie” – wiemy jak powinny wyglądać, w jakim stylu, nawet konkretny kolor jest już wytypowany. Zaczynamy szukać w salonach meblowych, w internecie i nie możemy takich mebli znaleźć. Zamiast tego otrzymujemy często propozycje już gotowych zestawów. Nawet jeśli kolor nam odpowiada to może już niekoniecznie ich wygląd i konstrukcja.
Nie musimy jednak rezygnować z naszych marzeń o perfekcyjnych meblach w naszym domu czy mieszkaniu. Dzięki firmie Stolzen możemy takie mieć.
Elbląską firmę charakteryzuje bardzo indywidualne podejście do każdego klienta, jego potrzeb oraz oczekiwań. Stolzen wykonuje idealne meble na indywidualne zamówienia klientów.
Jeśli klient ma „w głowie” projekt swoich wymarzonych mebli lub posiada zdjęcie, wyrysowany plan – może z tym zgłosić się do specjalistów firmy Stolzen. Tu wizja mebli klientów zostanie przeniesiona na konkretny projekt techniczny. Zostaną dokonane wstępne ustalenia i wyliczony kosztorys realizacji.
Podoba nam się konkretny kolor mebli? Nie ma żadnego problemu. Stolzen, dzięki posiadaniu nowoczesnej lakierni, zrealizuje meble w ulubionych barwach klienta.
Jeśli mamy konkretny budżet do wydania na ten cel, Stolzen jest w stanie również dopasować swoją ofertę do ceny klienta.
– Projektujemy meble indywidualnie dla naszych klientów, w oparciu o uznane w całej Europie fronty marki Stolzen. Pod konkretny wzór, styl mebli oraz wymiar pomieszczenia naszych klientów – mówi Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen. – To klient decyduje, jakie meble będą najbardziej pasowały do jego wnętrza. Można powiedzieć, że są one „szyte na miarę” dla naszych klientów. My pomagamy spełnić ich marzenia o idealnym wystroju wnętrza.
Tak elastycznie podejście firmy jest możliwe dzięki bogatej ofercie frontów, własnych materiałów, odpowiednich komponentów, nowoczesnemu parkowi maszynowemu, zastosowania doskonałej jakości materiałów, posiadania własnej lakierni (można uzyskać praktycznie każdy kolor mebli – nawet najbardziej oryginalny czy ekstrawagancki) oraz pracy doskonałych specjalistów w dziedzinie projektowania, którzy przenoszą wizję klienta w konkretny projekt mebli.
Firma Stolzen tworzy meble tylko z najlepszych materiałów aby były trwałe na długie lata.
Teraz tylko potrzebna będzie wizyta specjalistów Stolzen w pomieszczeniu, gdzie mają znajdować się wymarzone meble klienta. Trzeba dokładnie wymierzyć przestrzeń aby dopasować projekt do warunków przestrzennych. Wtedy można już przystąpić do realizacji indywidualnego zamówienia klienta.
Warto wiedzieć, że wiele elementów mebli produkowanych przez Stolzen, jak zdobienia czy wkłady i segregatory do szuflad są tworzone ręcznie, z niezwykłą wprost dbałością o każdy szczegół i jakość ich ogólnego wykonania.
Do tego stosowane są wszelkie najnowsze rozwiązania wspierające układy odpowiedzialne za otwieranie i zamykanie szafek czy szuflad. Pozwalają na niemal bezszelestną pracę tych elementów, często uruchamianych zaledwie muśnięciem palców.