Oferta doskonałych jakościowo frontów meblowych firmy Stolzen wykonanych z MDF znacznie się poszerza. Ma być teraz więcej wzorów oraz różnorodna kolorystyka. To ważny etap w segmentacji produktów elbląskiego przedsiębiorstwa.

 

 

To ukłon w stronę tych klientów, którzy niekoniecznie muszą posiadać w swoich meblach kuchennych fronty wykonane w całości z drewna. Chcieliby natomiast posiadać doskonałej jakości kuchnie skandynawskie lub proste, nowoczesne meble kuchenne.

 

– To pewna segmentacja, również cenowa, naszej oferty. Do tej pory firma Stolzen kojarzona była z frontami meblowymi wykonanymi głównie z drewna. Teraz poszerzamy naszą ofertę o różnorodny asortyment wykonany z MDF – mówi Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen. – Stawiamy na odmienność kolorystyczną i różną technikę wykonania. Fronty MDF mogą być matowe oraz lakierowane na wysoki połysk. Częściowo łączone również z drewnem. Cenowo będą na pewno atrakcyjne dla naszych klientów.

Klient będzie mógł przede wszystkim skorzystać z bogatej palety kolorów (RAL, ICA, NCS) oraz licznych, zintegrowanych uchwytów we frontach.

To powoduje, że takie fronty można dopasować praktycznie do każdego stylu mebli kuchennych.