Elbląska firma Stolzen – europejski lider w produkcji frontów kuchennych, będzie obecna na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz w Warszawie (Warsaw EXPO w dniach 06-08.10.2017 r.). Na stoisku firmy zostanie zaprezentowany nowy rodzaj konstrukcji frontu meblowego w stylu angielskim, który wzbudza duże zainteresowanie mediów branżowych i ogólnopolskich w kraju.

Ten rodzaj frontu to finalny efekt projektu firmy Stolzen  pn.: „Wzór na konkurencję”, który znalazł się na drugim miejscu listy rankingowej zakwalifikowanej do dotacji unijnych, na 103 zgłoszone przedsiębiorstwa.

Ta konstrukcja to efekt zaawansowanych badań specjalistów firmy Stolzen. Pozwoliło to na stworzenie innowacyjnego rozwiązania frontu meblowego.

– Takie rozwiązania stosuje się głównie w Wielkiej Brytanii we frontach kuchennych, w tzw. stylu angielskim – mówi Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen. – Chcemy to teraz zastosować w produkcji mebli w Polsce, aby móc kontynuować światowe trendy.

YORK

Nowy produkt cechuje się wysoką jakością wykonania. Standardowe, jednoczęściowe fronty zastąpione zostaną ramką poprowadzoną po całym obwodzie frontu, a w ramce zostaną osadzone poszczególne elementy: fronty pełne, witryny, szuflady itd. Element ten zostanie zespolony ze skrzynią całego mebla.

– Obserwujemy bardzo duże zainteresowanie naszym projektem  – dodaje Agnieszka Adamek z firmy Stolzen. – Dlatego właśnie na Targach Warsaw EXPO chcemy zaprezentować ten rodzaj frontu o wzmocnionej konstrukcji. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych.

Na stoisku elbląskiej firmy będzie można obejrzeć znane i cenione w Polsce i w Europie fronty i meble kuchenne, projektowane i wykonane przez elbląską firmę według najnowszych, światowych trendów.

Stolzen, do tej pory kojarzony głównie z frontami kuchennymi i meblami w stylu klastycznym, angielskim, wykonanymi w całości z drewna, zaprezentuje również inne kolekcje mebli kuchennych.

– Pokażemy również bardzo popularne obecnie nowoczesne, minimalistyczne meble kuchenne, cechujące się prostymi frontami lakierowanymi na wysoki połysk, kolorystycznie wykonane z innych materiałów niż drewno – dodaje Agnieszka Adamek.

Warsaw Home Expo to jedne z największych targów branży wyposażenia wnętrz w Polsce.

W ubiegłym roku wystawiło się na targach ponad 300 firm. Targi odwiedziło wówczas ponad 25 tys. odwiedzających.

2-001 h wersja 2 kuchnia1a