Marka Stolzen – europejski lider w produkcji frontów kuchennych, będzie obecna na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz w Warszawie (Warsaw Home w dniach 06-08.10.2017 r.).

Na stoisku firmy zostanie zaprezentowany nowy rodzaj konstrukcji frontu meblowego w stylu angielskim, który wzbudza duże zainteresowanie mediów branżowych i ogólnopolskich.

Ten rodzaj frontu to finalny efekt projektu firmy Stolzen  pn.: „Wzór na konkurencję”, który znalazł się na drugim miejscu listy rankingowej zakwalifikowanej do dotacji unijnych, na 103 zgłoszone przedsiębiorstwa.

Nowy produkt cechuje się wysoką jakością wykonania. Standardowe, jednoczęściowe fronty zastąpione zostały ramką poprowadzoną po całym obwodzie frontu, a w ramce osadzone są poszczególne elementy: fronty pełne, witryny, szuflady itd. Element ten jest zespolony ze skrzynią całego mebla.

Stolzen na stoisku ekspozycyjnym zaprezentuje również znane i cenione w Polsce i w Europie fronty oraz meble kuchenne, projektowane i wykonane według najnowszych, światowych trendów.

– Pokażemy bardzo popularne style, które obowiązują obecnie w meblarstwie. Na naszym stoisku zaprezentujemy kuchnię angielską oraz nowoczesne, minimalistyczne meble kuchenne cechujące się prostymi frontami lakierowanymi – informuje Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Czekamy na Państwa w hali F, stoisko C33. Odwiedź nas i poznaj najnowsze trendy w stylistyce mebli kuchennych!

Warsaw Home Expo to jedne z największych targów branży wyposażenia wnętrz w Polsce.

W ubiegłym roku wystawiło się na targach ponad 300 firm. Targi odwiedziło wówczas ponad 25 tys. odwiedzających.

Kontakt:

Biuro Obsługi Klienta
tel.: 552333086 wew. 14,22
e-mail: marketing@stolzen.pl,  stolzen@stolzen.pl

Bezpłatne wejściówki na targi: https://ticket.warsawexpo.eu/Business