Na tak dużych, prestiżowych targach branży meblarskiej po prostu trzeba być. Choćby po to, aby naocznie sprawdzić, jakie obecnie tendencje i wzornictwo panuje w szerokiej dziedzinie produkcji meblarskiej.

 

IMG_1144

 

Dlatego w styczniu br. przedstawiciele firmy Stolzen z Elbląga byli obecni w Kolonii w Niemczech, odwiedzając to wielkie, europejskie wydarzenie targowe.

– Imm Cologne to jedne z najważniejszych europejskich targów designu. Tu wystawiają się największe marki w świecie meblarstwa – mówi Agnieszka Adamek-Zemke z firmy Stolzen. – Podczas tych targów odbywało się również LivingKitchen – Międzynarodowe Targi Mebli Kuchennych i Wyposażenia Kuchni, co z oczywistych względów nas interesowało, jako firmę działającą w branży produkcji frontów kuchennych. Podpatrujemy światowe trendy, analizujemy co możemy wprowadzić również do naszej produkcji. Jako firma z tej branży, musimy trzymać rękę na pulsie i orientować się, w jakim kierunku idzie teraz wzornictwo frontów kuchennych i mebli kuchennych.

Kolejna edycja IMM Cologne odbyła się 16 stycznia 2017. To jedne z najważniejszych targów wnętrzarskich na świecie. Równolegle po raz czwarty odbyło się wydarzenie LivingKitchen, prezentujące najnowsze trendy w wyposażeniu kuchni. Motto tych podwójnych targów brzmiało „Discover Interior Ideas”.

Organizatorzy IMM Cologne 2017/Living Kitchen 2017 oficjalnie informują, że targi w tym roku odwiedziło 150 tysięcy osób.