Firma Stolzen wykonuje meble dla znanych Polaków

 

Produkty firmy Stolzen cechują się doskonałą jakością materiałową, ciekawym, modnym wzornictwem i perfekcyjnym wykonaniem. Nic więc dziwnego, że właśnie Stolzen często realizuje zamówienia dla wielu znanych osób w Polsce.

Fronty kuchenne elbląskiej firmy Stolzen to wspaniała mieszanka najlepszych materiałów, ciekawego, modnego design oraz perfekcyjnego wykonania każdego elementu. Efekt? Stale rosnące zainteresowanie meblami elbląskiej firmy. Także wśród najbardziej znanych osób w Polsce.

Czytaj więcej

 

 

 

 


 

Przedstawiciele firmy Stolzen na targach „imm cologne” w Kolonii

 

 Na tak dużych, prestiżowych targach branży meblarskiej po prostu trzeba być. Choćby po to, aby naocznie sprawdzić, jakie obecnie tendencje i wzornictwo panuje w szerokiej dziedzinie produkcji meblarskiej.

Dlatego w styczniu br. przedstawiciele firmy Stolzen z Elbląga byli obecni w Kolonii w Niemczech, odwiedzając to wielkie, europejskie wydarzenie targowe.

Czytaj więcej

 

 

 

 


 

 Stolzen – nowa kuchnia „pod twój wymiar”

   

Nasze meble kuchenne mają już „swoje lata”? A może już nam się opatrzyły i potrzebujemy w tej części mieszkania pewnej odmiany? Szukamy nowych inspiracji, ale nie chcemy wymieniać całości mebli kuchennych?

Wtedy,  możemy je odświeżyć poprzez zmianę frontów kuchennych. Taką usługę wykonuje firma Stolzen z Elbląga.

Czytaj więcej

 

 

 

 


 

Stolzen – tu znajdziesz najlepsze fronty kuchenne

 

 

 

Elbląska firma Stolzen – działająca w branży frontów meblowych, cały czas śledzi najnowsze, światowe trendy w tej branży. Wszystko po to, aby swoim klientom zaproponować najlepsze rozwiązania mebli kuchennych. 

Czytaj więcej

 

 

 

 


 

Stolzen – firma nowoczesna i inwestująca w nowoczesność

 

 

Choć produkują piękne fronty meblowe, jakby ręcznie wykonane, to jednak większość elementów, jakie powstają w elbląskiej firmie Stolzen są wykonywane dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu. Nadal jednak główną rolę gra tu człowiek.

Czytaj więcej