Stolzen poszerza swoją ofertę frontów MDF

 

Oferta doskonałych jakościowo frontów meblowych firmy Stolzen wykonanych z MDF znacznie się poszerza. Ma być teraz więcej wzorów oraz różnorodna kolorystyka. To ważny etap w segmentacji produktów elbląskiego przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej

 

Stolzen – niebanalne meble kuchenne pełne oryginalnych rozwiązań

 

 

Meble elbląskiej firmy to niebywałe połączenie najnowszych trendów stylistycznych, najlepszych materiałów oraz oryginalnych rozwiązań.

W meblach kuchennych Stolzen, które wykonywane są w stylu nowoczesnym, angielskim czy skandynawskim, stosuje się fronty akrylowe, drewniane oraz MDF lakierowane.

Czytaj więcej

 

Firma Stolzen z „mocnym otwarciem” nowego roku

Stolzen – europejski lider w produkcji frontów meblowych wchodzi w nowy rok z nakreślonymi konkretnymi działaniami. Przede wszystkim firma chce rozbudować swój dział handlowy. Natomiast dla kontrahentów przygotowano specjalny pakiet startowy.

Czytaj więcej

 

Fronty meblowe firmy Stolzen znane są doskonale w całej Europie.

Tym razem stały się ozdobą zabudowy kuchni przygotowanej przez jedną z firm projektowych dla klienta z Belgii. Tak oto prezentuje się kuchnia z  frontami Stolzen w fornirze dębowym i matowym lakierze!

 

 

Nowoczesne meble kuchenne firmy Stolzen – „diabeł tkwi w szczegółach”

Najnowsze trendy w meblach kuchennych wskazują jednoznacznie, że królować będzie przede wszystkim funkcjonalność i jakość wykonania.

Oznacza to, że klienci oczekują wielu nowoczesnych rozwiązań w zagospodarowaniu przestrzeni zabudowy. Takie meble kuchenne przygotowuje elbląska firma Stolzen.

Czytaj więcej


 

Sukces firmy Stolzen na Targach Warsaw Home. Duże zainteresowanie kontrahentów i mediów

 

 

Duże zainteresowanie stoiskiem ekspozycyjnym oraz wiele spotkań typowo handlowych. Do tego uwaga mediów branżowych. To efekt obecności elbląskiej firmy Stolzen – lidera w produkcji frontów meblowych na Targach Warsaw Home.

Czytaj więcej


 

Stolzen na Targach Warsaw Home. Zostanie zaprezentowany nowy rodzaj frontu i meble kuchenne

 

Marka Stolzen – europejski lider w produkcji frontów kuchennych, będzie obecna na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz w Warszawie (Warsaw Home w dniach 06-08.10.2017 r.).

Na stoisku firmy zostanie zaprezentowany nowy rodzaj konstrukcji frontu meblowego w stylu angielskim, który wzbudza duże zainteresowanie mediów branżowych i ogólnopolskich.

Czytaj więcej.


 

Bezpłatne wejściówki na targi

 

Szanowni Państwo,

w dniach 6-8.10.2017r. firma STOLZEN będzie uczestniczyć w Targach Wnętrz Warsaw Home 2017 w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Czekamy na Państwa w hali F, stoisko C33. Odwiedź nas!

Bezpłatne wejściówki na targi 

 

 

Kolory w kuchni – co jest teraz modne?

Każdy z nas, decydując się na zmianę mebli kuchennych, szuka najnowszych, najmodniejszych wzorów dla swojego domu czy mieszkania. Wszak mówi się, że kuchnia jest właśnie sercem naszego lokum. Jakie więc obecnie dominują trendy w meblach kuchennych?

Jak wskazują projektanci, obecnie, a także w najbliższym czasie decydujące znaczenie będą miały materiały, z jakich wykonane będą nasze meble kuchenne. Nie chodzi tylko o wybór solidnych i trwałych materiałów. Ważna jest również ich funkcja estetyczna.

 

Czytaj więcej.


Nowy cennik 

Od dnia 11.09.2017 obowiązują nowe ceny na produkty firmy STOLZEN. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych


Firma Stolzen wykonuje meble dla znanych Polaków

 

Produkty firmy Stolzen cechują się doskonałą jakością materiałową, ciekawym, modnym wzornictwem i perfekcyjnym wykonaniem. Nic więc dziwnego, że właśnie Stolzen często realizuje zamówienia dla wielu znanych osób w Polsce.

Fronty kuchenne elbląskiej firmy Stolzen to wspaniała mieszanka najlepszych materiałów, ciekawego, modnego design oraz perfekcyjnego wykonania każdego elementu. Efekt? Stale rosnące zainteresowanie meblami elbląskiej firmy. Także wśród najbardziej znanych osób w Polsce.

Czytaj więcej

 


Przedstawiciele firmy Stolzen na targach „imm cologne” w Kolonii

 

 Na tak dużych, prestiżowych targach branży meblarskiej po prostu trzeba być. Choćby po to, aby naocznie sprawdzić, jakie obecnie tendencje i wzornictwo panuje w szerokiej dziedzinie produkcji meblarskiej.

Dlatego w styczniu br. przedstawiciele firmy Stolzen z Elbląga byli obecni w Kolonii w Niemczech, odwiedzając to wielkie, europejskie wydarzenie targowe.

Czytaj więcej

 


 

 Stolzen – nowa kuchnia „pod twój wymiar”

   

Nasze meble kuchenne mają już „swoje lata”? A może już nam się opatrzyły i potrzebujemy w tej części mieszkania pewnej odmiany? Szukamy nowych inspiracji, ale nie chcemy wymieniać całości mebli kuchennych?

Wtedy,  możemy je odświeżyć poprzez zmianę frontów kuchennych. Taką usługę wykonuje firma Stolzen z Elbląga.

Czytaj więcej

 


 

 

 

Stolzen – tu znajdziesz najlepsze fronty kuchenne

 

 

 

Elbląska firma Stolzen – działająca w branży frontów meblowych, cały czas śledzi najnowsze, światowe trendy w tej branży. Wszystko po to, aby swoim klientom zaproponować najlepsze rozwiązania mebli kuchennych. 

Czytaj więcej

 

 

 

 


 

Stolzen – firma nowoczesna i inwestująca w nowoczesność

 

 

Choć produkują piękne fronty meblowe, jakby ręcznie wykonane, to jednak większość elementów, jakie powstają w elbląskiej firmie Stolzen są wykonywane dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu. Nadal jednak główną rolę gra tu człowiek.

Czytaj więcej