Idealny porządek w kuchni dzięki rozwiązaniom firmy STOLZEN

Chcemy aby meble kuchenne nie tylko stanowiły ozdoby naszych wnętrz, ale również były praktyczne w użytkowaniu. Oznacza to, że naszym wymogiem jest by wszystko tu miało swoje miejsce – przecież nikt nie lubi podczas gotowania szukać potrzebnych rzeczy. Dlatego tak ważny jest również aspekt funkcjonalności naszych mebli w kuchni.

 

Czytaj więcej

 

Stolzen spełnia marzenia klientów –tworzy meble „szyte na miarę”

 

 

Wystarczy zdjęcie, pomysł w głowie, naszkicowany projekt, wybrany ulubiony kolor swoich wymarzonych mebli.

Dokładnie takie meble zrealizuje firma Stolzen dopasowując realizację do wnętrza, gdzie mają się znajdować. Elbląską firmę w tym zakresie może ograniczyć tylko…wyobraźnia klienta.

Czytaj więcej

 

Firma Stolzen tworzy nowoczesne meble „z duszą”

Nowoczesny park maszynowy a jednocześnie tradycyjne podejście do tworzenia perfekcyjnych mebli. Taka właśnie filozofia cechuje elbląską firmę Stolzen, która wykorzystując zaawansowane technologie tworzy niesamowite meble „z duszą”.

Więcej informacji

 

Marketingowa ofensywa firmy Stolzen

Firma Stolzen przygotowuje marketingową ofensywę w branży produkcji mebli. Służyć temu mają konkretne działania, które elbląskie przedsiębiorstwo chce przeprowadzić w tym roku. Przede wszystkim powstaną kompleksowe, nowoczesne katalogi produktowe oraz szerokie działania promocyjne w skali ogólnopolskiej.

Elbląska firma w ramach klastra meblowego sięgnęła po środki unijne na przeprowadzenie kompleksowych działań marketingowych w mediach tradycyjnych i w internecie.

Czytaj więcej.

 

Fronty meblowe Stolzen stanowią ozdobę kolejnej kuchni

Elbląska firma Stolzen, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, może podjąć się realizacji praktycznie każdego zlecenia w kwestii wyposażenia wnętrz.

Tak było również w przypadku pewnej mieszkanki Kaliningradu, która zamówiła w elbląskim przedsiębiorstwie fronty meblowe.

Czytaj więcej.

 

Meble kuchenne Stolzen. Wyróżnij się, postaw na oryginalność i trwałość w kuchni

Kupując meble kuchenne chcemy, aby były solidne, oryginalne, perfekcyjnie wykonane, trwałe, z wieloma udogodnieniami.

Dążymy też do pewnego indywidualizmu w ich doborze. Chcemy aby odzwierciedlały nasz styl oraz były zaprojektowanego według naszego gustu. Takie właśnie meble tworzy elbląska firma Stolzen.

Czytaj więcej.

 

Kolejna realizacja firmy Stolzen

Kolejna realizacja zabudowy kuchni w domu klienta, tym razem w Irlandii. Ponownie biuro projektowe wybrało do współpracy firmę Stolzen z Elbląga, która wykonała fronty. Efekt widoczny jest na zdjęciach.

Czytaj więcej

 

Meble elbląskiej firmy w prestiżowych salonach w Londynie

Wizyta handlowa w Londynie okazała się bardzo owocna dla elbląskiej firmy Stolzen – lidera w produkcji frontów meblowych. Marka Stolzen już sukcesywnie wprowadza swoje meble kuchenne do stolicy Wielkiej Brytanii. Stanowią one ozdobę wielu luksusowych rezydencji i apartamentów w mieście nad Tamizą.

Ta wizyta to tylko potwierdzenie tego, o czym już informowaliśmy wcześniej. Najlepsi projektanci wnętrz z Europy korzystają z usług elbląskiej firmy Stolzen. To procentuje kolejnymi zamówieniami z Londynu.

Czytaj więcej

 

Mocne wejście firmy Stolzen na rynek mebli kuchennych

Elbląska firma Stolzen, znana w całej Europie z produkcji najwyższej jakości frontów meblowych chce również mocno zaznaczyć swoją obecność w segmencie mebli kuchennych. Pierwsze kroki już poczyniono. Kolekcje mebli kuchennych zaprezentowano na Targach Warsaw Home. Tam wzbudziły olbrzymie zainteresowanie.

Czytaj więcej

 

Kolejne realizacje marki Stolzen

Przedsiębiorstwo Stolzen znane jest nie tylko z perfekcyjnie, wręcz artystycznie wykonanych mebli kuchennych. Elbląska firma cały czas realizuje zamówienia z zakresu wyposażenia wnętrz mieszkań czy domów zabudową meblową.

Piękno, elegancja, wykorzystywanie najlepszych materiałów ale również perfekcyjnie zagospodarowana przestrzeń. To główne wyróżniki mebli sygnowanych marką Stolzen. Marka ta zdobyła uznanie nie tylko w Polsce ale również w wielu krajach Europy.

Czytaj więcej

 

Firma Stolzen realizuje całościowe zabudowy kuchni dla klientów

Kolejny zadowolony klient, tym razem z Elbląga. Firma Stolzen wykonała razem z biurem projektowym AP Dizajn zabudowę całej kuchni meblami stworzonymi pod konkretny wymiar, na indywidualne zamówienie. Prezentuje się to wspaniale.

Realizację zabudowy pomieszczenia kuchennego wykonała firma Stolzen, tworząc meble kuchenne na indywidualne zmówienie klienta. Projekt zabudowy wykonała natomiast elbląska firma AP Dizajn.

Czytaj więcej

 

„Nie trzaskać drzwiami” – czyli jak być cicho w kuchni?

Wymieniając meble kuchenne warto zwrócić uwagę na takie elementy jak zawiasy i podnośniki. Dlaczego? Nie tylko zapewniają nam komfort obsługi szafek i szuflad ale również pozawalają zachować w kuchni…ciszę.

Dzieci jeszcze śpią, a My musimy już zacząć działać w kuchni? Szafka skrzypnie, szuflada piszczy przy otwieraniu. Jak zamykamy to jeszcze głośno trzaśnie? Niestety, tak mogą działać tradycyjne zawiasy. Tymczasem każdy z nas chciałby, aby szuflady czy szafki działały cicho, płynnie i sprawnie. Jeśli jest inaczej, budzi to naszą irytację i zmusza do sięgania po rozmaite metody zaradcze.

Dodatkowo każdy z nas chciałby utrzymać idealny porządek w kuchni, tak by wszystko co potrzebne miało swoje miejsce. Zwłaszcza, że obecnym trendem jest posiadanie spiżarki w pomieszczeniu kuchennym.

Wymieniając meble kuchenne warto więc zwrócić uwagę właśnie na te, z pozoru niewielkie detale, które spowodują iż obsługa naszej kuchni będzie komfortowa i zagwarantuje nam porządek.

Więcej

 

Nowoczesna i piękna kuchnia – jej podstawa to fronty STOLZEN

Meble z frontami marki Stolzen znajdują się w apartamentach i domach w całej Europie.

Elbląska firma współpracuje bowiem z wieloma uznanymi projektantami wnętrz, studiami i salonami meblowymi.

Jako przykład meble kuchenne wykonane przez jedną z takich firm w Irlandii, których podstawę stanowią właśnie fronty kuchenne marki Stolzen.

 

Firma Stolzen wyposaża w meble całe mieszkania

Elbląska firma Stolzen znana jest głównie z produkcji doskonałej jakości frontów meblowych i ekskluzywnych mebli kuchennych. Przedsiębiorstwo jednak również realizuje zabudowę meblową całych domów czy apartamentów. 

Więcej

 

Najlepsi projektanci w Europie korzystają z usług firmy Stolzen

Elbląska firma Stolzen – lider w produkcji frontów meblowych oraz mebli kuchennych realizuje zamówienia od najbardziej znanych projektantów wnętrz w Europie.

Zamówienia dotyczą wyposażenia wnętrz wielu rezydencji w europejskich stolicach. Fronty kuchenne elbląskiej firmy Stolzen to wspaniała mieszanka najlepszych materiałów, ciekawego, modnego design oraz perfekcyjnego wykonania każdego elementu. To powoduje stale rosnące zainteresowanie usługami elbląskiej firmy.

Fronty i meble wykonane przez Stolzen można znaleźć w wielu luksusowych domach i apartamentach w europejskich stolicach.

To efekt wysokiej renomy produktów Stolzen, którą doceniają najbardziej uznani projektanci wnętrz.

Więcej

 

Nowe inwestycje Stolzen powiększają możliwości produkcyjne firmy

Budowa nowej lakierni oraz powiększenie parku maszynowego pozwoli firmie Stolzen z Elbląga na zwiększenie mocy produkcyjnej oraz realizację praktycznie każdego zlecenia na produkcję mebli kuchennych dla kontrahentów.

Stolzen to uznany w branży meblarskiej lider w produkcji doskonałej jakości frontów meblowych, które cieszą się najwyższą renomą w całej Europie.

 Więcej

 

Nowoczesne meble kuchenne – czyli jakie?

Na co zwracać uwagę przy zakupie mebli kuchennych, aby były nie tylko trwałe i funkcjonalne ale również stanowiły ozdobę naszej kuchni? Przecież to niezwykle ważne, abyśmy byli w pełni zadowoleni z naszej domowej inwestycji.

Więcej

 

Stolzen wprowadził do sprzedaży specjalne cztery zestawy mebli kuchennych

 

 

Stolzen – lider w produkcji frontów meblowych wprowadził na rynek perfekcyjne meble kuchenne. Firma przygotowała specjalnie cztery pokazowe zestawy mebli, które prezentowano na Targach Warsaw Home. Teraz można je kupić!

Te cztery pokazowe zestawy są wyjątkowe, ponieważ wyposażono je we wszystkie najnowsze rozwiązania stosowane obecnie w meblarstwie.

Czytaj więcej.

Nowy typ mebli 

Mamy przyjemność poinformować, iż wprowadziliśmy do naszej oferty produktowej nowy typ mebli  oparty o innowacyjny front meblowy. W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Stolzen – Pracuj z Najlepszymi!

 

 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w segmencie mebli kuchennych przedsiębiorstwo Stolzen – europejski lider w produkcji frontów meblowych poszukuje pracowników na stanowiska:

– stolarz operator maszyn – szlifierz – monter mebli – operator CNC

Wymagania:

– doświadczenie w branży meblowej, – umiejętność i znajomość obróbki drewna, – sumienność, – obowiązkowość,

Praca w systemie dwuzmianowym.

Miejsce pracy: Elbląg, Nowe Pole 2 (siedziba firmy Stolzen)

Oferujemy: – atrakcyjne wynagrodzenie etatowe (umowa o pracę) –  motywujący system premiowania – możliwość rozwoju w ramach struktury firmy Stolzen – sympatyczna atmosfera pracy

Oferty zawierające cv prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@stolzen.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 

Stolzen poszerza swoją ofertę frontów MDF

 

Oferta doskonałych jakościowo frontów meblowych firmy Stolzen wykonanych z MDF znacznie się poszerza. Ma być teraz więcej wzorów oraz różnorodna kolorystyka. To ważny etap w segmentacji produktów elbląskiego przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej

Stolzen – niebanalne meble kuchenne pełne oryginalnych rozwiązań

 

 

Meble elbląskiej firmy to niebywałe połączenie najnowszych trendów stylistycznych, najlepszych materiałów oraz oryginalnych rozwiązań.

W meblach kuchennych Stolzen, które wykonywane są w stylu nowoczesnym, angielskim czy skandynawskim, stosuje się fronty akrylowe, drewniane oraz MDF lakierowane.

Czytaj więcej

 

Firma Stolzen z „mocnym otwarciem” nowego roku

Stolzen – europejski lider w produkcji frontów meblowych wchodzi w nowy rok z nakreślonymi konkretnymi działaniami. Przede wszystkim firma chce rozbudować swój dział handlowy. Natomiast dla kontrahentów przygotowano specjalny pakiet startowy.

Czytaj więcej

 

Fronty meblowe firmy Stolzen znane są doskonale w całej Europie.

Tym razem stały się ozdobą zabudowy kuchni przygotowanej przez jedną z firm projektowych dla klienta z Belgii. Tak oto prezentuje się kuchnia z  frontami Stolzen w fornirze dębowym i matowym lakierze!

 

 

Nowoczesne meble kuchenne firmy Stolzen – „diabeł tkwi w szczegółach”

Najnowsze trendy w meblach kuchennych wskazują jednoznacznie, że królować będzie przede wszystkim funkcjonalność i jakość wykonania.

Oznacza to, że klienci oczekują wielu nowoczesnych rozwiązań w zagospodarowaniu przestrzeni zabudowy. Takie meble kuchenne przygotowuje elbląska firma Stolzen.

Czytaj więcej


 

Sukces firmy Stolzen na Targach Warsaw Home. Duże zainteresowanie kontrahentów i mediów

 

 

Duże zainteresowanie stoiskiem ekspozycyjnym oraz wiele spotkań typowo handlowych. Do tego uwaga mediów branżowych. To efekt obecności elbląskiej firmy Stolzen – lidera w produkcji frontów meblowych na Targach Warsaw Home.

Czytaj więcej


 

Stolzen na Targach Warsaw Home. Zostanie zaprezentowany nowy rodzaj frontu i meble kuchenne

 

Marka Stolzen – europejski lider w produkcji frontów kuchennych, będzie obecna na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz w Warszawie (Warsaw Home w dniach 06-08.10.2017 r.).

Na stoisku firmy zostanie zaprezentowany nowy rodzaj konstrukcji frontu meblowego w stylu angielskim, który wzbudza duże zainteresowanie mediów branżowych i ogólnopolskich.

Czytaj więcej.


 

Bezpłatne wejściówki na targi

 

Szanowni Państwo,

w dniach 6-8.10.2017r. firma STOLZEN będzie uczestniczyć w Targach Wnętrz Warsaw Home 2017 w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Czekamy na Państwa w hali F, stoisko C33. Odwiedź nas!

Bezpłatne wejściówki na targi 

 

 

Kolory w kuchni – co jest teraz modne?

Każdy z nas, decydując się na zmianę mebli kuchennych, szuka najnowszych, najmodniejszych wzorów dla swojego domu czy mieszkania. Wszak mówi się, że kuchnia jest właśnie sercem naszego lokum. Jakie więc obecnie dominują trendy w meblach kuchennych?

Jak wskazują projektanci, obecnie, a także w najbliższym czasie decydujące znaczenie będą miały materiały, z jakich wykonane będą nasze meble kuchenne. Nie chodzi tylko o wybór solidnych i trwałych materiałów. Ważna jest również ich funkcja estetyczna.

 

Czytaj więcej.


Nowy cennik 

Od dnia 11.09.2017 obowiązują nowe ceny na produkty firmy STOLZEN. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych


Firma Stolzen wykonuje meble dla znanych Polaków

 

Produkty firmy Stolzen cechują się doskonałą jakością materiałową, ciekawym, modnym wzornictwem i perfekcyjnym wykonaniem. Nic więc dziwnego, że właśnie Stolzen często realizuje zamówienia dla wielu znanych osób w Polsce.

Fronty kuchenne elbląskiej firmy Stolzen to wspaniała mieszanka najlepszych materiałów, ciekawego, modnego design oraz perfekcyjnego wykonania każdego elementu. Efekt? Stale rosnące zainteresowanie meblami elbląskiej firmy. Także wśród najbardziej znanych osób w Polsce.

Czytaj więcej

 


Przedstawiciele firmy Stolzen na targach „imm cologne” w Kolonii

 

 Na tak dużych, prestiżowych targach branży meblarskiej po prostu trzeba być. Choćby po to, aby naocznie sprawdzić, jakie obecnie tendencje i wzornictwo panuje w szerokiej dziedzinie produkcji meblarskiej.

Dlatego w styczniu br. przedstawiciele firmy Stolzen z Elbląga byli obecni w Kolonii w Niemczech, odwiedzając to wielkie, europejskie wydarzenie targowe.

Czytaj więcej

 


 

 Stolzen – nowa kuchnia „pod twój wymiar”

   

Nasze meble kuchenne mają już „swoje lata”? A może już nam się opatrzyły i potrzebujemy w tej części mieszkania pewnej odmiany? Szukamy nowych inspiracji, ale nie chcemy wymieniać całości mebli kuchennych?

Wtedy,  możemy je odświeżyć poprzez zmianę frontów kuchennych. Taką usługę wykonuje firma Stolzen z Elbląga.

Czytaj więcej

 


 

 

 

Stolzen – tu znajdziesz najlepsze fronty kuchenne

 

 

 

Elbląska firma Stolzen – działająca w branży frontów meblowych, cały czas śledzi najnowsze, światowe trendy w tej branży. Wszystko po to, aby swoim klientom zaproponować najlepsze rozwiązania mebli kuchennych. 

Czytaj więcej

 

 

 

 


 

Stolzen – firma nowoczesna i inwestująca w nowoczesność

 

 

Choć produkują piękne fronty meblowe, jakby ręcznie wykonane, to jednak większość elementów, jakie powstają w elbląskiej firmie Stolzen są wykonywane dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu. Nadal jednak główną rolę gra tu człowiek.

Czytaj więcej