Na co zwracać uwagę przy zakupie mebli kuchennych, aby były nie tylko trwałe i funkcjonalne ale również stanowiły ozdobę naszej kuchni? Przecież to niezwykle ważne, abyśmy byli w pełni zadowoleni z naszej domowej inwestycji.

Jeśli poszukujecie oryginalnych mebli kuchennych i wybieracie przed wszystkim jakość oraz perfekcję wykonania, powinniście zainteresować się ofertą elbląskiej firmy Stolzen.

Stolzen to europejski lider w produkcji frontów meblowych, który dynamicznie wchodzi na rynek z doskonałymi meblami kuchennymi. Meble elbląskiej firmy to niebywałe połączenie najnowszych trendów stylistycznych, najlepszych materiałów oraz oryginalnych rozwiązań. Takich mebli nie kupisz w salonie meblowym czy dużym markecie. Powstają tylko na specjalne zamówienia.

Porządek w Twojej kuchni

Nowoczesne meble kuchenne to takie, które oferują wiele nowatorskich rozwiązań jeśli chodzi o zagospodarowanie przestrzeni. Oczywiście tworzone z najlepszych materiałów.

W meblach kuchennych Stolzen, które wykonywane są w stylu nowoczesnym, angielskim czy skandynawskim, stosuje się fronty akrylowe, drewniane oraz MDF lakierowane.

To, co między innymi wyróżnia meble kuchenne Stolzen, to ręcznie wykonywane specjalne wkłady i organizery z drewna olejowanego. Te unikalne elementy pozwalają na przechowywanie różnych przedmiotów użytkowanych codziennie w kuchni. Takie znajdziemy właśnie w szufladach i szafkach tych mebli.

– Ilość i kształt naszych organizerów i drewnianych szuflad wykonujemy na specjalne zamówienie naszych klientów. Oni określają, jak ich meble kuchenne będą wyglądały – mówi Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen. – To właśnie wyróżnia nasze produkcje. Nie są standardowe, robione pod jeden, konkretny wzór. Projektujemy i wykonujemy je zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami naszych klientów.

Tworzone dla konkretnych klientów

Meble Stolzen w stylu angielskim oraz nowoczesne, wykonane z prostych frontów lakierowanych wzbudziły zachwyt i uznanie na targach Warsaw Home w ubiegłym roku.  

– Kreujemy nowy styl mebli kuchennych, jakże różnych od gotowych zestawów do składania, kupowanych nawet w supermarketach – dodaje Agnieszka Adamek. – Nasze produkty to przede wszystkim kwintesencja najbardziej popularnych stylów oraz najwyższej jakości materiałów wykorzystanych do ich wykonania.

Wyróżnikiem mebli Stolzen jest perfekcyjne wręcz zagospodarowanie powierzchni. Przykładem jest właśnie „spiżarka” czyli specjalnie przygotowana szafka w zabudowie, gdzie można umieścić wszystkie niezbędne w kuchni akcesoria – tak aby miały swoje miejsce i można je było łatwo schować.

Kolejnym udogodnieniem jest specjalna szuflada na butelki wina czy rozsuwany system do przechowywania naczyń kuchennych. W ten sposób nie musimy sięgać w głąb szafki. Półka automatycznie wysunie się na zewnątrz.

Meble pełne nowoczesnych rozwiązań

Meble kuchenne mają nie tylko pięknie wyglądać w kuchni i stanowić jej ozdobę, ale również powinny być funkcjonalne i ułatwiać codzienne z niech korzystanie.

W meblach kuchennych firmy Stolzen, oprócz zastosowanych najwyższej jakości materiałów, znajdziemy najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie akcesoriów meblowych np. Servo Drive lub niezawodne kosze PEKA. Szuflady otwierają się płynnie i cicho za sprawą systemu Tandembox Blum.

– To wszystko powoduje, że nasze meble są nie tylko stylowe, wyposażone w nowoczesne rozwiązania ale również niezwykle trwałe. To inwestycja w kuchnię na całe lata – przekonuje Agnieszka Adamek.

Kosze i carga w meblach kuchennych Stolzen to niezawodność gwarantowana przez firmę PEKA. Stosowane przez elbląską firmę rozwiązania to np.: kosze „Le Mans” i „Arena Style”, kosze „Magic Corner” oraz wysokie carga. Dzięki firmie Blum i systemowi Servo Drive, zabudowaną lodówkę można będzie otworzyć poprzez nacisk na drzwi.

Jeśli zależy Wam na oryginalnych, nowoczesnych, pięknych a przede wszystkim funkcjonalnych meblach kuchennych, to właśnie oferta firmy Stolzen powinna Was zainteresować.