Elbląska firma Stolzen – lider w produkcji frontów meblowych oraz mebli kuchennych realizuje zamówienia od najbardziej znanych projektantów wnętrz w Europie. Zamówienia dotyczą wyposażenia wnętrz wielu rezydencji w europejskich stolicach.

Fronty kuchenne elbląskiej firmy Stolzen to wspaniała mieszanka najlepszych materiałów, ciekawego, modnego design oraz perfekcyjnego wykonania każdego elementu. To powoduje stale rosnące zainteresowanie usługami elbląskiej firmy.
Fronty i meble wykonane przez Stolzen można znaleźć w wielu luksusowych domach i apartamentach w europejskich stolicach. To efekt wysokiej renomy produktów Stolzen, którą doceniają najbardziej uznani projektanci wnętrz.

-Cały czas poszerzamy nasze rynki zbytu. Realizujemy zamówienia na wykonanie mebli kuchennych od biur projektowych właściwie z całej Europy – mówi Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen. – Wpływają do naszej firmy gotowe projekty, z określonymi materiałami. Mogę powiedzieć, że takich prestiżowych zamówień mamy bardzo dużo. Choć jesteśmy lokalną firmą z Elbląga, działamy praktycznie na terenie całej Europy.

Projektanci wnętrz przesyłają do firmy Stolzen projekty zabudowy kuchennej, dzięki czemu specjaliści Stolzen mogą szybko ocenić, jak dany projekt można zrealizować i ile to zajmie czasu.
Często wiele elementów takiej kuchni trzeba specjalnie pozyskać lub samodzielnie wykonać. Są to bowiem projekty wykonywane na indywidualne zamówienie.
Elbląska firma Stolzen od wielu lat współpracuje z najbardziej znanymi w Europie biurami projektowymi, które wyposażają wnętrza luksusowych rezydencji.

Wykonaliśmy już kilkadziesiąt takich realizacji na specjalne zamówienie projektantów wnętrz z  wielu europejskich krajów – dodaje Agnieszka Adamek.

Warto dodać, że również w Polsce produkty firmy Stolzen są chętnie wybierane przez biura projektowe. Elbląska firma wyposażała wnętrza kuchni znanych sportowców czy polityków.

Zgłaszają się do nas również projektanci, którzy urządzają wnętrza domów znanych z pierwszych stron gazet Polaków. Wiele takich realizacji już wykonaliśmy – mówi Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen.

Firma Stolzen istnieje od 1994 r. Stolzen to przedsiębiorstwo oparte w 100 procentach na polskim kapitale, czerpiące ze swojego bogatego doświadczenia i dynamicznie rozwijające się na rynku meblarskim.
Przez te wszystkie lata, elbląska firma stała się jednym z czołowych producentów frontów meblowych wykonanych z drewna, a także frontów fornirowanych oraz lakierowanych na wysoki połysk.
Ambicją Stolzen jest zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagającego Klienta, dlatego większość wprowadzanych wzorów projektowana jest w oparciu o najnowsze światowe trendy.