Firma STOLZEN tworzy nowoczesne meble „z duszą” /publikacje w mediach/

Nowoczesny park maszynowy a jednocześnie tradycyjne podejście do tworzenia perfekcyjnych mebli. Taka właśnie filozofia cechuje elbląską firmę Stolzen, która wykorzystując zaawansowane technologie tworzy niesamowite meble „z duszą”.
 

Czytaj więcej.

 

Publikacje w mediach:

mamkuchnie.pl

 

www.elblag24.pl

 

www.mebleinfo.pl

 

Nie trzaskać drzwiami” – czyli jak być cicho w kuchni? /publikacje w mediach/

Wymieniając meble kuchenne warto zwrócić uwagę na takie elementy jak zawiasy i podnośniki.

Dlaczego? Nie tylko zapewniają nam komfort obsługi szafek i szuflad ale również pozawalają zachować w kuchni…ciszę.

 

 

więcej

 

Publikacje w mediach:

http://www.akcesoriameblowe.meblarstwo.eu/nie-trzaskac-drzwiami-czyli-jak-byc-cicho-w-kuchni/?fbclid=IwAR0hpT3qGQg-zJQ6YuEp3SOsHwmWHw8MiPEpMTVSL-TidUbijyjKYr9LmLE

 

http://www.meblosfera.pl/nie-trzaskac-drzwiami-czyli-jak-byc-cicho-w-kuchni/?fbclid=IwAR0XmGRU6MTusyUFiza4308ifgpxDL4p8mk_EOHSiTdAU3iNLPacGsoJvCU

 

 

http://www.dobrzemieszkaj.pl/kuchnia_i_jadalnia/meble/105/meble_kuchenne_ciche_rozwiazania,118415.html?fbclid=IwAR1PjYcqpfsHTJtAR-ZQangavTdsLkbL6H_Rc7srwQl2VVQH3jBT_tahkYY

 

http://www.meble.com.pl/wybieramy_meble/110/zawiasy_podnosniki_prowadnice_podstawy_komfortowej_kuchni,15900-77298.html

 

http://www.housemarket.pl/wnetrza/106/aranzacja_kuchni_postaw_na_funkcjonalne_meble,17324.html?fbclid=IwAR1CzwormUMbjFGvLWpZGrFZL0NMU7L8yT-mROLhPmMlvNYPbb-aEjUJCAA

 

 

Najlepsi projektanci w Europie korzystają z usług firmy Stolzen /publikacje w mediach/

Elbląska firma Stolzen – lider w produkcji frontów meblowych oraz mebli kuchennych realizuje zamówienia od najbardziej znanych projektantów wnętrz w Europie. Zamówienia dotyczą wyposażenia wnętrz wielu rezydencji w europejskich stolicach.

Fronty kuchenne elbląskiej firmy Stolzen to wspaniała mieszanka najlepszych materiałów, ciekawego, modnego design oraz perfekcyjnego wykonania każdego elementu. To powoduje stale rosnące zainteresowanie usługami elbląskiej firmy.

 

 

Publikacje w mediach:

http://www.biznesmeblowy.pl/rynek_mebli/111/stolzen_rozszerza_wspolprace_z_projektantami_zagranicznymi,15252.html

http://www.meblosfera.pl/najlepsi-projektanci-w-europie-korzystaja-z-uslug-firmy-stolzen/

http://aktualnosci.meblarskapolska.pl/najlepsi-projektanci-w-europie-korzystaja-z-uslug-firmy-stolzen/

http://aktualnosci.meblarstwo.eu/najlepsi-projektanci-w-europie-korzystaja-z-uslug-firmy-stolzen/

 

Portal meble.com prezentuje kuchnię marki STOLZEN

 

Duża ilość przestronnych szafek i szuflad, wystarczająco obszerna powierzchnia robocza blatu, ergonomicznie umiejscowiony piekarnik i lodówka, kuchenna wyspa zwiększająca funkcjonalność – takimi cechami powinna odznaczać się kuchnia przeznaczona dla dużej rodziny.

W zestawieniu branżowego portalu ujęto również meble kuchenne marki STOLZEN.

 

Więcej

 

Publikacje w mediach branżowych o firmie STOLZEN

Budowa nowej lakierni oraz powiększenie parku maszynowego pozwoli firmie Stolzen z Elbląga na zwiększenie mocy produkcyjnej oraz realizację praktycznie każdego zlecenia na produkcję mebli kuchennych dla kontrahentów.

Meblarska Polska

Maszyny dla Meblarstwa

Biznes Meblowy

 

Kolejne publikacje na temat naszych mebli kuchennych

 

Stolzen – lider w produkcji frontów meblowych wprowadził na rynek perfekcyjne meble kuchenne. Firma przygotowała specjalnie cztery pokazowe zestawy mebli, które prezentowano na Targach Warsaw Home. Teraz można je kupić!

Te cztery pokazowe zestawy są wyjątkowe, ponieważ wyposażono je we wszystkie najnowsze rozwiązania stosowane obecnie w meblarstwie.

 

Publikacje:

 http://www.biznesmeblowy.pl/rynek_mebli/111/stolzen_wprowadzil_na_rynek_kolekcje_mebli_kuchennych,14572.html

http://www.forumfirm.pl/wiadomosci/11D:d6222.p1 

 

Media branżowe o kuchniach Stolzen

Lider w produkcji frontów wchodzi dynamicznie na rynek z doskonałymi meblami kuchennymi. Meble elbląskiej firmy to niebywałe połączenie najnowszych trendów stylistycznych, najlepszych materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań.

W meblach kuchennych Stolzen, które wykonywane są w stylu nowoczesnym, angielskim czy skandynawskim, stosuje się fronty akrylowe, drewniane oraz MDF lakierowane. 

To, co między innymi wyróżnia meble elbląskiej firmy, to ręcznie wykonywane specjalne wkłady i organizery z drewna olejowanego. Te unikalne elementy pozwalają na przechowywanie różnych przedmiotów użytkowanych codziennie w kuchni. Takie znajdziemy właśnie w szufladach i szafkach tych mebli.

Oto kolejne publikacje o naszej firmie:

http://www.mamkuchnie.pl/…/niebanalne_meble_kuchenne_pelne_… 

http://aktualnosci.meblarskapolska.pl/stolzen-niebanalne-m…/

 

Nowoczesne meble kuchenne. Postaw na funkcjonalność

Najnowsze trendy w meblach kuchennych wskazują jednoznacznie, że królować będzie przede wszystkim funkcjonalność i jakość wykonania. Oznacza to, że klienci oczekują wielu nowoczesnych rozwiązań w zagospodarowaniu przestrzeni zabudowy.

 Czytaj więcej.

 

Dlaczego meble kuchenne firmy Stolzen są tak wyjątkowe?

 

Odpowiedzi na to pytanie szukali dziennikarze branżowego magazynu „Biznes Meblowy”. Przeanalizowali wszystkie szczegóły i o swoich wrażeniach napisali w tej publikacji. Polecamy!

Czytaj więcej

 

Jaka powinna być nowoczesna kuchnia? Piękna i funkcjonalna.

Czyli dokładnie taka, jaką tworzy firma Stolzen. Tak o naszych produktach pisze portal dobrzemieszkaj.pl. Warto zapoznać się z tą publikacją przed decyzją o ewentualnych zmianach w Waszych mieszkaniach czy domach. 

Czytaj więcej

 

Nie milkną echa branżowych targów Warsaw Home, gdzie zaprezentowały się najsilniejsze marki rynku meblarskiego w Polsce.

Przedstawiliśmy tam projektowane i wykonane według najnowszych, światowych trendów meble kuchenne w stylu angielskim, oparte na innowacyjnej konstrukcji frontu. Nasze przełomowe rozwiązania nie uszły uwadze mediom branżowym.

 

Sukces firmy Stolzen na Targach Warsaw Home. Duże zainteresowanie kontrahentów i mediów

Duże zainteresowanie stoiskiem ekspozycyjnym oraz wiele spotkań typowo handlowych. Do tego uwaga mediów branżowych. To efekt obecności elbląskiej firmy Stolzen – lidera w produkcji frontów meblowych na Targach Warsaw Home.

 

Warsaw Home to międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz, które odbywają się w PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie zostało stworzone z myślą o producentach i importerach z branży meblowo-dekoracyjnej. Celem targów jest z jednej strony stworzenie platformy biznesowej dla międzynarodowych kontraktacji, z drugiej zaś przedstawienie pasjonatom wnętrz najnowszych trendów. Warsaw Home to miejsce w którym spotykają się architekci, projektanci wnętrz, właściciele firm, sklepy oraz klient indywidualny.

Czytaj więcej

 

Sukces firmy Stolzen na Targach Warsaw Home. Duże zainteresowanie kontrahentów i mediów

Duże zainteresowanie stoiskiem ekspozycyjnym oraz wiele spotkań typowo handlowych. Do tego uwaga mediów branżowych. To efekt obecności elbląskiej firmy Stolzen – lidera w produkcji frontów meblowych na Targach Warsaw Home.

 

 

Czytaj więcej

 

Stolzen na Targach Warsaw EXPO. Zostanie zaprezentowany nowy rodzaj frontu

Elbląska firma Stolzen – europejski lider w produkcji frontów kuchennych, będzie obecna na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz w Warszawie (Warsaw EXPO w dniach 06-08.10.2017 r.). Na stoisku firmy zostanie zaprezentowany nowy rodzaj konstrukcji frontu meblowego w stylu angielskim, który wzbudza duże zainteresowanie mediów branżowych i ogólnopolskich w kraju.

Ten rodzaj frontu to finalny efekt projektu firmy Stolzen  pn.: „Wzór na konkurencję”, który znalazł się na drugim miejscu listy rankingowej zakwalifikowanej do dotacji unijnych, na 103 zgłoszone przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej

 

Stolzen chce stworzyć nowy rodzaj mebli

Elbląska firma Stolzen cały czas dynamicznie się rozwija, czego efektem są również kolejne projekty unijne przygotowywane przez przedsiębiorstwo. Tym razem Stolzen pozyskał środki na wdrożenie wyników przeprowadzonych prac badawczo-rozwojowych. Projekt firmy znalazł się na drugim miejscu listy rankingowej.

Efektem tego projektu będzie wdrożenie takich rozwiązań, które zmierzają do stworzenia całkiem nowego produktu na rynku meblarskim.

Czytaj więcej 

 

„Z Elbląga w wielki świat”

Wszystko zaczęło się od naszego projektu dotyczącego opracowania nowej koncepcji mebla.

Informacja, która pojawiła się w Internecie, wzbudziła zainteresowanie przedstawicieli mediów, także tych ogólnopolskich.

W efekcie firmę Stolzen, czołowego producenta frontów meblowych odwiedziły dwie reporterki Gazety Wyborczej. Zostały oprowadzone po terenie całej naszej firmy, mogąc obserwować cały cykl produkcyjny frontów kuchennych. Udzieliliśmy wielu wyczerpujących odpowiedzi. Atmosfera, co trzeba podkreślić, była bardzo sympatyczna.

 

Firma Stolzen dzięki wsparciu UE chce stworzyć „wzór na konkurencję”

Elbląska firma Stolzen chce dokładnie przebadać swoją strategię dotyczącą stosowanego wzornictwa w produkowanych frontach meblowych, a także przeprowadzić analizę strategii całego przedsiębiorstwa w kontekście proponowanych produktów, designu oraz działań konkurencji. Wszystko to przy wsparciu z funduszy unijnych.

 

 

Firma Stolzen w Elblągu, zajmująca się produkcją frontów meblowych, zmieniła swoją stronę internetową. Teraz, zgodnie z przyjętą zasadą nowoczesnej komunikacji, witryna firmy ma być w sieci bardziej przejrzysta i prostsza w nawigacji. To nie koniec zmian – wkrótce Stolzen będzie również wdrażał całkiem nową linię produktów.

Czytaj więcej

 

Ostatnie lata to czas dużych zmian w firmie Stolzen, która z małej rodzinnej firmy przekształciła się w nowoczesną fabrykę stając się jednym z kluczowych graczy na polskim rynku frontów meblowych. 

bmlogo_col

czytamy w publikacji portalu branżowego BiznesMeblowy.pl

 czytaj więcej

 

Dziś Stolzen stawia na nowe technologie i niepowtarzalny design frontów meblowych. Patrzymy daleko w przyszłość i nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań. Nowa identyfikacja wizualna to zaakcentowanie innowacyjnego podejścia oraz podkreślenie wielu zmian, jakie zachodzą w naszej firmie. Nowy wizerunek jest także zapowiedzią dalszych działań, których podejmiemy się na przestrzeni najbliższych trzech lat 

propertydesign

informuje branżowy portal PropertyNews.pl

 

czytaj więcej