Firma Stolzen dzięki wsparciu UE chce stworzyć „wzór na konkurencję”

Elbląska firma Stolzen chce dokładnie przebadać swoją strategię dotyczącą stosowanego wzornictwa w produkowanych frontach meblowych, a także przeprowadzić analizę strategii całego przedsiębiorstwa w kontekście proponowanych produktów, designu oraz działań konkurencji. Wszystko to przy wsparciu z funduszy unijnych.

 

 

Firma Stolzen w Elblągu, zajmująca się produkcją frontów meblowych, zmieniła swoją stronę internetową. Teraz, zgodnie z przyjętą zasadą nowoczesnej komunikacji, witryna firmy ma być w sieci bardziej przejrzysta i prostsza w nawigacji. To nie koniec zmian – wkrótce Stolzen będzie również wdrażał całkiem nową linię produktów.

Czytaj więcej

 

bmlogo_col 

Ostatnie lata to czas dużych zmian w firmie Stolzen, która z małej rodzinnej firmy przekształciła się w nowoczesną fabrykę stając się jednym z kluczowych graczy na polskim rynku frontów meblowych. 

czytamy w publikacji portalu branżowego BiznesMeblowy.pl

czytaj więcej

 

        propertydesign

Dziś Stolzen stawia na nowe technologie i niepowtarzalny design frontów meblowych. Patrzymy daleko w przyszłość i nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań. Nowa identyfikacja wizualna to zaakcentowanie innowacyjnego podejścia oraz podkreślenie wielu zmian, jakie zachodzą w naszej firmie. Nowy wizerunek jest także zapowiedzią dalszych działań, których podejmiemy się na przestrzeni najbliższych trzech lat 

informuje branżowy portal PropertyNews.pl

czytaj więcej