Stolzen na Targach Warsaw EXPO. Zostanie zaprezentowany nowy rodzaj frontu

Elbląska firma Stolzen – europejski lider w produkcji frontów kuchennych, będzie obecna na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz w Warszawie (Warsaw EXPO w dniach 06-08.10.2017 r.). Na stoisku firmy zostanie zaprezentowany nowy rodzaj konstrukcji frontu meblowego w stylu angielskim, który wzbudza duże zainteresowanie mediów branżowych i ogólnopolskich w kraju.

Ten rodzaj frontu to finalny efekt projektu firmy Stolzen  pn.: „Wzór na konkurencję”, który znalazł się na drugim miejscu listy rankingowej zakwalifikowanej do dotacji unijnych, na 103 zgłoszone przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej

 

Stolzen chce stworzyć nowy rodzaj mebli

Elbląska firma Stolzen cały czas dynamicznie się rozwija, czego efektem są również kolejne projekty unijne przygotowywane przez przedsiębiorstwo. Tym razem Stolzen pozyskał środki na wdrożenie wyników przeprowadzonych prac badawczo-rozwojowych. Projekt firmy znalazł się na drugim miejscu listy rankingowej.

Efektem tego projektu będzie wdrożenie takich rozwiązań, które zmierzają do stworzenia całkiem nowego produktu na rynku meblarskim.

Czytaj więcej 

 

„Z Elbląga w wielki świat”

Wszystko zaczęło się od naszego projektu dotyczącego opracowania nowej koncepcji mebla.

Informacja, która pojawiła się w Internecie, wzbudziła zainteresowanie przedstawicieli mediów, także tych ogólnopolskich.

W efekcie firmę Stolzen, czołowego producenta frontów meblowych odwiedziły dwie reporterki Gazety Wyborczej. Zostały oprowadzone po terenie całej naszej firmy, mogąc obserwować cały cykl produkcyjny frontów kuchennych. Udzieliliśmy wielu wyczerpujących odpowiedzi. Atmosfera, co trzeba podkreślić, była bardzo sympatyczna.

 

Firma Stolzen dzięki wsparciu UE chce stworzyć „wzór na konkurencję”

Elbląska firma Stolzen chce dokładnie przebadać swoją strategię dotyczącą stosowanego wzornictwa w produkowanych frontach meblowych, a także przeprowadzić analizę strategii całego przedsiębiorstwa w kontekście proponowanych produktów, designu oraz działań konkurencji. Wszystko to przy wsparciu z funduszy unijnych.

 

 

Firma Stolzen w Elblągu, zajmująca się produkcją frontów meblowych, zmieniła swoją stronę internetową. Teraz, zgodnie z przyjętą zasadą nowoczesnej komunikacji, witryna firmy ma być w sieci bardziej przejrzysta i prostsza w nawigacji. To nie koniec zmian – wkrótce Stolzen będzie również wdrażał całkiem nową linię produktów.

Czytaj więcej

 

Ostatnie lata to czas dużych zmian w firmie Stolzen, która z małej rodzinnej firmy przekształciła się w nowoczesną fabrykę stając się jednym z kluczowych graczy na polskim rynku frontów meblowych. 

bmlogo_col

czytamy w publikacji portalu branżowego BiznesMeblowy.pl

 czytaj więcej

 

Dziś Stolzen stawia na nowe technologie i niepowtarzalny design frontów meblowych. Patrzymy daleko w przyszłość i nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań. Nowa identyfikacja wizualna to zaakcentowanie innowacyjnego podejścia oraz podkreślenie wielu zmian, jakie zachodzą w naszej firmie. Nowy wizerunek jest także zapowiedzią dalszych działań, których podejmiemy się na przestrzeni najbliższych trzech lat 

propertydesign

informuje branżowy portal PropertyNews.pl

 

czytaj więcej