Kupując meble kuchenne chcemy, aby były solidne, oryginalne, perfekcyjnie wykonane, trwałe, z wieloma udogodnieniami. Dążymy też do pewnego indywidualizmu w ich doborze. Chcemy aby odzwierciedlały nasz styl oraz były zaprojektowanego według naszego gustu. Takie właśnie meble tworzy elbląska firma Stolzen.

Jeśli chcemy zamówić nowe meble kuchenne mamy dwie możliwości. Możemy kupić gotowe, przygotowane pod jeden i taki sam szablon zestawy. Możemy też postawić na indywidualizm i zamówić meble niejako „skrojone” pod nasze potrzeby, oczekiwania i wymagania.

Wyróżnikiem gotowych do złożenia mebli jest jeden, narzucony z góry wzór, materiał oraz wymiar. Nie mamy praktycznie tu żadnego pola wyboru. Kupujemy meble kuchenne z szablonu, według wzoru z katalogu.  

Możemy również potraktować zakup mebli kuchennych nie tylko jako inwestycję w nasz dom czy mieszkanie, ale przede wszystkim jako pewne odzwierciedlenie naszego stylu do projektowania wnętrz. Takie podejście zapewni nam indywidualne zaprojektowanie mebli kuchennych w firmie Stolzen – znanego w Europie producenta frontów i mebli.

– Projektujemy meble indywidualnie dla naszych klientów, w oparciu o uznane w całej Europie fronty marki Stolzen. Pod konkretny wzór, styl mebli oraz wymiar pomieszczenia naszych klientów – mówi Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen. – To klient decyduje, jakie meble będą najbardziej pasowały do jego wnętrza. Można powiedzieć, że są „szyte na miarę” naszych klientów.

Materiały wykorzystywane do produkcji mebli marki Stolzen są zawsze najwyższej jakości. Tu producent nie idzie na żadne kompromisy. Meble i fronty produkowane są z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół, w różnych stylach, aby końcowym efektem był zachwyt klienta. To meble na wiele lat, czy nawet pokoleń.

– To wszystko powoduje, że nasze meble nawet po 10 latach intensywnego użytkowania wyglądają jak nowe. Taki wystrój kuchni to inwestycja na całe lata, nawet na pokolenia – przekonuje.

Wyróżnikiem mebli Stolzen jest także perfekcyjne wręcz zagospodarowanie powierzchni. Dzięki takiemu projektowaniu bardzo łatwo będzie zachować w kuchni ład i porządek.

Przykładem jest „spiżarka” czyli specjalnie przygotowana szafka w zabudowie, gdzie można umieścić wszystkie niezbędne w kuchni akcesoria – tak aby miały swoje miejsce i można je było łatwo schować. Kolejnym udogodnieniem jest specjalna szuflada na butelki wina czy rozsuwany system do przechowywania naczyń kuchennych.

Meble marki Stolzen posiadają również ręcznie wykonane specjalne wkłady i organizery z drewna olejowanego – to obecnie najbardziej pożądany materiał w meblarstwie.

To wszystko powoduje, że meble marki Stolzen są nie tylko stylowe, wyposażone w nowoczesne rozwiązania ale również niezwykle trwałe i perfekcyjnie wykonane. To inwestycja w kuchnię na całe lata.

Musimy więc sami zdecydować, czy zadowalają nas meble z katalogu czy takie, które sami projektujemy jako wystrój i ozdobę naszego mieszkania, domu oraz przede wszystkim takie, które będą odzwierciedlały nasz własny styl wnętrza mieszkania czy domu.