Wizyta handlowa w Londynie okazała się bardzo owocna dla elbląskiej firmy Stolzen – lidera w produkcji frontów meblowych. Marka Stolzen już sukcesywnie wprowadza swoje meble kuchenne do stolicy Wielkiej Brytanii. Stanowią one ozdobę wielu luksusowych rezydencji i apartamentów w mieście nad Tamizą.

Ta wizyta to tylko potwierdzenie tego, o czym już informowaliśmy wcześniej. Najlepsi projektanci wnętrz z Europy korzystają z usług elbląskiej firmy Stolzen. To procentuje kolejnymi zamówieniami z Londynu.

-Cały czas poszerzamy nasze rynki zbytu. Realizujemy zamówienia na wykonanie mebli kuchennych od biur projektowych właściwie z całej Europy – mówiła już wcześniej Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen. – Wpływają do naszej firmy gotowe projekty, z określonymi materiałami. Mogę powiedzieć, że takich prestiżowych zamówień mamy bardzo dużo. Choć jesteśmy lokalną firmą z Elbląga, działamy praktycznie na terenie całej Europy.

Projektanci wnętrz przesyłają do firmy Stolzen projekty zabudowy kuchennej, dzięki czemu specjaliści Stolzen mogą szybko ocenić, jak dany projekt można zrealizować i ile to zajmie czasu.

Elbląska firma Stolzen od wielu lat współpracuje z najbardziej znanymi w Europie biurami projektowymi, które wyposażają wnętrza luksusowych rezydencji.

– Wykonaliśmy już kilkadziesiąt takich realizacji na specjalne zamówienie projektantów wnętrz z  wielu europejskich krajów – dodaje Agnieszka Adamek.

Teraz wizyta w Londynie potwierdziła, że kilka prestiżowych salonów meblarskich stolicy Wielkiej Brytanii chce posiadać w swojej ofercie meble kuchenne marki Stolzen.

– To zaplanowany element strategii ekspansji naszej firmy na europejskie rynki zbytu – dodaje Agnieszka Adamek. – Mieliśmy okazję również odwiedzić bardzo luksusowe apartamenty w Londynie, gdzie znajdują się nasze meble jako główny element wyposażenia tych wnętrz.

Elbląska firma Stolzen z sukcesem szturmuje najlepsze londyńskie salony meblowe ponieważ jest w stanie zrealizować praktycznie każde, indywidualne i oryginalne zamówienie, wykonując meble z najlepszej jakości materiałów oraz z perfekcyjną wręcz dbałością o każdy szczegół.

– Możemy być dumni, że meble z naszej, elbląskiej firmy zdobią wnętrza wielu londyńskich salonów i apartamentów – dodaje Agnieszka Adamek.