Przedsiębiorstwo Stolzen znane jest nie tylko z perfekcyjnie, wręcz artystycznie wykonanych mebli kuchennych. Elbląska firma cały czas realizuje zamówienia z zakresu wyposażenia wnętrz mieszkań czy domów zabudową meblową.

Piękno, elegancja, wykorzystywanie najlepszych materiałów ale również perfekcyjnie zagospodarowana przestrzeń. To główne wyróżniki mebli sygnowanych marką Stolzen. Marka ta zdobyła uznanie nie tylko w Polsce ale również w wielu krajach Europy.

Cały czas do elbląskiej firmy spływają kolejne zamówienia jeśli chodzi o wykonanie zabudowy meblowej całych mieszkań czy domów.

– Otrzymujemy zamówienia od najbardziej znany projektantów w Europie. Często nie dotyczą one tylko zabudowy kuchennej. Projekty zakładają również zabudowę pozostałych wnętrz w domach oraz mieszkaniach – mówi Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen.

Realizacje dotyczą oprócz kuchni także wyposażenia w meble salonów, jadalni, sypialni, pokojów gościnnych.

– Można powiedzieć, że wiele prestiżowych domów czy apartamentów w europejskich stolicach posiada meble wyprodukowane w naszej firmie – dodaje Agnieszka Adamek. – To efekt wysokiej oceny jakości naszych frontów meblowych przez biura projektowe.

Przykładem jest kolejne realizowane już zamówienie, gdzie wyróżnia się piękna, biała komoda. Warto zwrócić uwagę na idealne wręcz zagospodarowanie tego mebla – specjalne szuflady z segregatorami pomagają w utrzymaniu porządku w tej komodzie.

– Będzie stanowić świetne wyposażenie i ozdobę sypialni lub garderoby – dodaje Agnieszka Adamek.

Elbląska firma Stolzen od wielu lat współpracuje z najbardziej znanymi w Polsce i w Europie biurami projektowymi.

– Wykonaliśmy już kilkadziesiąt takich realizacji na specjalne zamówienie projektantów wnętrz z Polski i z wielu europejskich krajów – dodaje Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen.