Elbląska firma Stolzen, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, może podjąć się realizacji praktycznie każdego zlecenia w kwestii wyposażenia wnętrz. Tak było również w przypadku pewnej mieszkanki Kaliningradu, która zamówiła w elbląskim przedsiębiorstwie fronty meblowe.

Nasza klientka, Pani Julia, postanowiła sama zaprojektować wnętrze swojego domu. Kiedy zaczęła planować wygląd mebli w kuchni, wybrała fronty meblowe marki Stolzen – lidera na rynku w produkcji tego typu elementów meblowych.

– Pani Julia miała swoją wizję wyglądu kuchni. W naszej firmie zamówiła więc fronty olchowe model Giovanni i drewniane elementy dekoracyjne mebli kuchennych – mówi Agnieszka Adamek, manager elbląskiej firmy Stolzen.

Fronty kuchenne sygnowane marką Stolzen są gwarancją nie tylko trwałości, najlepszej jakości materiałów i perfekcyjnego wykonania ale również odzwierciedlają najnowsze światowe trendy obowiązujące w meblarstwie.

Tego typu realizacja to nie jednostkowy przypadek. Stolzen współpracuje przy wyposażeniu wnętrz wielu apartamentów i domów największych europejskich miastach.

– Otrzymujemy również zamówienia od najbardziej znany projektantów w Polsce i w Europie. Często nie dotyczą one tylko zabudowy kuchennej. Projekty zakładają także zabudowę pozostałych wnętrz w domach lub apartamentach – dodaje Agnieszka Adamek z firmy Stolzen w Elblągu.