Elbląska firma Stolzen znana jest głównie z produkcji doskonałej jakości frontów meblowych i ekskluzywnych mebli kuchennych. Przedsiębiorstwo jednak również realizuje zabudowę meblową całych domów czy apartamentów. 

Firma Stolzen z Elbląga znana jest w Polsce i Europie głównie z produkcji doskonałej jakości frontów meblowych i mebli kuchennych. Warto jednak wiedzieć, że elbląskie przedsiębiorstwo jest również odpowiedzialne za wyposażenie wnętrze wielu apartamentów i domów w największych stolicach krajów Europy Zachodniej.

– Otrzymujemy zamówienia od najbardziej znany projektantów w Europie. Często nie dotyczą one tylko zabudowy kuchennej. Projekty zakładają również zabudowę pozostałych wnętrz w domach lub mieszkaniach – mówi Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen.

Specjaliści firmy Stolzen otrzymują nawet kilkudziesięciostronicowe projekty zabudowy całych domów lub apartamentów. Realizacje dotyczą oprócz kuchni także wyposażenia w meble salonów, jadalni, sypialni, pokojów gościnnych.

– Można powiedzieć, że wiele prestiżowych domów czy apartamentów w europejskich stolicach posiada meble wyprodukowane w naszej firmie – dodaje Agnieszka Adamek. – To efekt wysokiej oceny jakości naszych frontów meblowych przez biura projektowe.