Produkty firmy Stolzen cechują się doskonałą jakością materiałową, ciekawym, modnym wzornictwem i perfekcyjnym wykonaniem. Nic więc dziwnego, że właśnie Stolzen często realizuje zamówienia dla wielu znanych osób w Polsce.

 

Fronty kuchenne elbląskiej firmy Stolzen to wspaniała mieszanka najlepszych materiałów, ciekawego, modnego design oraz perfekcyjnego wykonania każdego elementu. Efekt? Stale rosnące zainteresowanie meblami elbląskiej firmy. Także wśród najbardziej znanych osób w Polsce.

– Zgłaszają się do nas projektanci, także spoza granic naszego kraju, którzy urządzają wnętrza w domach znanych Polaków. Wiele takich realizacji wykonaliśmy. Co ważne, zdarzają się takie sytuacje, że ci sami projektanci wnętrz do nas wracają – mówi Agnieszka Adamek-Zemke.

Projektanci wnętrz przesyłają do firmy Stolzen projekty zabudowy kuchennej, dzięki czemu specjaliści Stolzen mogą szybko ocenić, jak dany projekt można zrealizować i ile to zajmie czasu. Często wiele elementów takiej kuchni trzeba specjalnie pozyskać lub samodzielnie wykonać. Są to bowiem projekty wykonywane na indywidualne zamówienie.

– Nie możemy podawać konkretnych nazwisk naszych klientów. Jednak mogę powiedzieć, że wykonywaliśmy meble dla znanych sportowców czy polityków w Polsce– dodaje Agnieszka Adamek-Zemke.

Takie właśnie zamówienia i realizacje świadczą zarówno o prestiżu, jakim cieszą się meble kuchenne wykonywane w firmie Stolzen, jak i o bardzo wysokiej jakości produktów tej firmy.