Kolejny zadowolony klient, tym razem z Elbląga. Firma Stolzen wykonała razem z biurem projektowym AP Dizajn zabudowę całej kuchni meblami stworzonymi pod konkretny wymiar, na indywidualne zamówienie. Prezentuje się to wspaniale.

Realizację zabudowy pomieszczenia kuchennego wykonała firma Stolzen, tworząc meble kuchenne na indywidualne zmówienie klienta. Projekt zabudowy wykonała natomiast elbląska firma AP Dizajn.

Firma Stolzen z Elbląga znana jest w Polsce i Europie z produkcji doskonałej jakości frontów meblowych i mebli kuchennych.

Warto wiedzieć, że elbląskie przedsiębiorstwo jest również odpowiedzialne za wyposażenie wnętrze wielu apartamentów i domów w największych stolicach krajów Europy Zachodniej.

– Otrzymujemy zamówienia od najbardziej znany projektantów w Polsce i w Europie. Często nie dotyczą one tylko zabudowy kuchennej. Projekty zakładają również zabudowę pozostałych wnętrz w domach lub mieszkaniach – mówi Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen.

Projektanci wnętrz przesyłają do firmy Stolzen projekty zabudowy kuchennej, dzięki temu specjaliści elbląskiego przedsiębiorstwa mogą szybko ocenić, jak dany projekt można zrealizować i ile to zajmie czasu.

Elbląska firma Stolzen od wielu lat współpracuje z najbardziej znanymi w Polsce i w Europie biurami projektowymi.

– Wykonaliśmy już kilkadziesiąt takich realizacji na specjalne zamówienie projektantów wnętrz z Polski i z wielu europejskich krajów – dodaje Agnieszka Adamek.

Przestrzeń kuchenna zaprojektowana przez firmę AP Dizajn a meble wykonane przez Stolzen w przypadku klienta z Elbląga pokazują, że nawet pomieszczenie kuchenne o niewielkim rozmiarze może zostać perfekcyjnie zaplanowane i wyposażone w meble o najwyższej jakości wykonania.

Więcej informacji o firmie AP Dizajn: http://www.apdizajn.pl/